Oddajcie mi ojczyznę, łobuzy!

10 Sty

To taka mała odezwa do duchownych, polityków prawej strony i wszystkich, którzy uważają, że mają monopol na bycie katolikiem i patriotą w tym kraju. Skończcie.

Wydarzenia, które mają miejsce dookoła Wielkiej Orkiestry wzbudziły we mnie taką złość, że po prostu muszę coś na ten temat napisać.

Ja rozumiem, że swego czasu była komuna i zwalczanie wszystkiego co dotyczyło ogółu i państwa było jak najbardziej cool. Takie zachowanie było oznaką nonkonformizmu, patriotyzmu i wszelkiego –yzmu. I fajnie. Ale te czasy na całe szczęście odeszły w niepamięć. Zróbcie update’a. Akcje dywersyjne, szkalowanie władz to już nie dowód patriotyzmu, a wręcz przeciwnie. To działalność szkodliwa i uderzająca w państwo polskie, czyli w społeczeństwo.

Każdy myślący rozumie, że żeby państwo było silne, żeby prawo było przestrzegane, musi mieć miejsce utożsamienie się obywatela ze swoim państwem. Państwo to społeczeństwo, społeczeństwo to państwo. Ale jak tu się z czymś utożsamiać jak wszystko zostało obrzydzone przez takich ludzi jak wy?

Proszę więc nie róbcie kolejnego Smoleńska z WOŚPu, nie dzielcie narodu, nie ośmieszajcie sobie samych siebie.

Nie chcecie wrzucić pieniędzy, nie wrzucajcie, ale przestańcie roz****dalać i krytykować wszystko dookoła. Inni też mają prawo robić coś dobrego, nie tylko „katolicy” i „patrioci”.

Swoją kretyńską postawą doprowadzicie do tego, że nikt tutaj nie będzie chciał już niczego robić, a wszyscy wartościowi ludzie wyjadą.

PS: http://namonciaku.pl/3miasto/1,113053,10932029,Marta_Kaczynska_nie_wspiera_WOSP.html – próbka tego, jak Ci ludzie mają nierówno we łbach.  

Reklamy

Komentarze 4 to “Oddajcie mi ojczyznę, łobuzy!”

 1. wawiak Styczeń 10, 2012 @ 1:50 am #

  dokładnie!

 2. dupa Styczeń 10, 2012 @ 1:41 pm #

  link do kaczynskiej = ja pierdole

 3. nie_chce_mi_sie_logowac Styczeń 11, 2012 @ 1:13 am #

  Tak mi się przy okazji skojarzyła wypowiedź pewnej pani(?), która to opowiadała o krwi pobieranej od ludzi na Przystanku Woodstock. Mówiła między innymi, że jest brudna, skażona, nie nadaję się do użycia itp. itd.

 4. Strela Styczeń 13, 2012 @ 10:42 am #

  Nie wiem, co ci ludzie mają w głowie, ale z pewnością nic ciekawego 😐

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: